Radiostanice CB PMR PROFi radiostanice UHF / VHF Intercomy, moto příslušenství Letecké
Věrnostní program

Pro naše stálé zákazníky jsme připravili věrnostní bonus v podobě slevy na další nákup. V praxi to znamená, že pokud si zakoupíte v našem internetovém obchodu zboží za určitou částku, získáte za tento nákup adekvátní počet věrnostních bodů. Ty můžete převést na peníze a při dalším nákupu je uplatnit jako slevu. Jednotlivé body nemusíte použít okamžitě. Můžete si je na svém bonusovém kontu šetřit do doby, než dosáhnete Vámi určené částky a následně je použít najednou. Podmínkou připsání bonusových bodů je plná registrace a uskutečněný nákup.
1 BOD = 1Kč

O nás

Profil společnosti

Naše firma vznikla sloučením dvou samostatných firem, zabývajících se od roku 1990 servisem a montážemi a od roku 1992 maloobchodním a velkoobchodním prodejem radiostanic a antén, montáží Hands Free sad pro mobilní telefony, prodejem navigací GPS, audia i videa a širokého sortimentu příslušenství se specializací na nákladní silniční vozidla.

Jsme oficiálním zástupcem několika zahraničních firem. Výhradně zastupujeme korejskou firmu TTi Tech Co. (pro Českou a Slovenskou republiku), se kterou od roku 2004 úzce spolupracujeme na vývoji nových typů radiostanic a jejich součástí - například nového dynamického (automatického) squelche DSC (Dynamic Squelch Control).

Poradenství

Nevíte, jakou radiostanici vybrat? Kam umístit vysílačku nebo anténu? Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně našeho sortimentu nebo služeb, nebojte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme a vybereme pro Vás řešení přesně na míru.

Jsme schopni pro Vás zpracovat kompletní projektovou dokumentaci pro profi i převaděčové sítě, včetně vyřízení povolení u ČTÚ, zajistit montáž (včetně výškových prací s kvalifikovanými pracovníky), zajistit servisní prohlídky a zaškolit Váš personál.

Zabýváme se také výrobou atestovaných stabilizátorů napětí - měničů 24V/12V a jiných doplňků k radiostanicím (selektivní volby, ROGER BEEP moduly, apod.), a případně i jiných obvodů podle přání zákazníka.