Servis a montáž radiostanice

Servisní a diagnostické středisko se nachází na pobočce Rudná. Většinu oprav je možné provést na počkání, v případě větších závad trvá oprava cca 10-20 pracovních dní. Na veškerý prodávaný sortiment máme vlastní servis.

 

Naše servisní středisko je vybaveno moderními radiotestery, diagnostickými a měřícími přístroji od renomovaných výrobců Rohde & Schwarz, Schlumberger, ELSY, TESLA a další.

 

Servis radiostanic

 

Pro práce v terénu využíváne přistroje napájené z baterií s možnosti tisku měřícího protokolu.

 

Servis radiostanic

 

Mimo oprav provádíme také vývoj a testovaní doplňků radiostanic, měničů napětí a jiných speciálních elektronických zařízení.

 

Servis radiostanice

 

Testováni nového modelu TTI 1100- pracovní verze (duben 2008) TTI Korea - jako jediná firma jsme získali vzorek k testování před uvedením do výroby. Předvedení našeho modulu automatického SQ, pro nové modely TCB-771 a TCB-881. Toto řešeni natolik naše partnery zaujalo, že bylo dodatečně doplněno do výroby, již předem připraveného modelu, jako samostatný modul pod názvem DSS.

 

Servis a vývoj radiostanice

 

Provádíme montáže všech typů radiostanic a antén do nákladních i osobních vozidel, do stavebních strojů, budov, objektů, lodí.... Montujeme rovněž měniče napětí, hands-free sady pro mobilní telefony, autorádia, propojení AUX pro autorádia (po dohodě i jinou elektroniku). Montáže neprovádíme jen na našich pobočkách, ale standardně též dojíždíme (v případě potřeby) za našimi zákazníky. Samozřejmostí je rovněž kontrola antén, případně jejich seřízení pomocí anténích analyzérů MFJ-259 a AA500.

 

Montáž radiostanice

 

Na přání provádíme instalace přímo u zákazníka a to i v místech kam se běžným osobním autem nedostaneme: stavby, lomy, horské chaty, ale i vojenská technika, lodě a letadla. Naši technici jsou rovnež školeni pro práce ve výškách - informace na provozovne Rudná.

 

Montáž radiostanice Rudná

 

Běžná montáž: seriový vůz a speciální montáž s napojením do interkomu.

 

Montáž radiostanice